logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Kadra rocznika 2007 trenowała przed TNO.

W ramach przygotowań do Turnieju Nadziei Olimpijskich trenerzy Miłosz Płomiński i Adam Michalak zorganizowali 3-dniowe zgrupowanie i w dniach 25-27 marca spotkali się z młodymi siatkarzami w Solcu Kujawskim.

Przypomnijmy, że TNO odbędzie się w dniach 6-8 maja br.

Na zdjęciu od lewej I trener Miłosz Płominski,  Filip Koryluk (NTS Trójka Nakło), Szymon Adelman (BKS Chemik Bydgoszcz), Paweł Ziętek (BKS Chemik Bydgoszcz), Konrad Kuffel (BKS Chemik Bydgoszcz), Szymon Andryańczyk (BKS Chemik Bydgoszcz), Szymon Wojciechowski (BKS Chemik Bydgoszcz) i II trener Adam Michalak.
Poniżej: Marcel Rozwadowski (AZS Toruń), Igor Durmaj (BKS Chemik Bydgoszcz), Jakub Cichal (UKS Budowlanka Toruń), Igor Zabłotny (AZS Toruń), Filip Michaś (BKS Chemik Bydgoszcz), Mikołaj Mrówczyński (BKS Chemik Bydgoszcz).

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij