logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Kadetki Sokoła wygrały turniej w Mogilnie

Siatkarki Sokoła Mogilno wygrały towarzyski turniej kadetek. Gospodynie zawodów, w trzech wygranych spotkaniach nie straciły nawet seta.

Siatkarki Sokoła Mogilno wygrały towarzyski turniej kadetek. Gospodynie zawodów, w trzech wygranych spotkaniach nie straciły nawet seta. W mogileńskich zawodach udział wzięło sześć drużyn z województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni – powiedział po turnieju trener sokolanek, Maciej Adamski.Szczególnie cieszę się z odporności psychicznej moich siatkarek, które w pojedynku finałowym przegrywały ze Środą Wielkopolską 1:8 i 11:18, a mimo tego potrafiły wygrać wszystkie sety. Trenerzy mieli okazję do sprawdzenia formy swoich drużyn przed rozgrywkami ligowymi. Myślę, że każdy był zadowolony z takiego sprawdzianu. Turniej był rozgrywany w bardzo przyjaznej atmosferze.

Decydujące spotkania sędziowali i oglądali… sędziowie Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej, którzy w pobliskiej Gozdawie przebywali akurat na kursokonferencji przed sezonem ligowym. Podczas turnieju minutą ciszy uczczono pamięć Jana Zielaskowskiego, wieloletniego działacza i sędziego z Torunia, który zmarł w miniony piątek.

eliminacje – grupa A:
UKS ZSMS FKS Poznań – UKS Środa Wlkp. 1:2
Sparta Złotów – UKS ZSMS FKS Poznań 0:2
UKS Środa Wlkp. – Sparta Złotów 2:1

eliminacje – grupa B:
Sokół Mogilno – MKS MOS Turek 2:0
Tucholanin Tuchola – MKS MOS Turek 0:2
Sokół Mogilno – Tucholanin Tuchola 2:0

mecz o V miejsce:
Sparta Złotów – Tucholanin Tuchola 3:0

(25:19, 25:8, 25:13)

mecz o III miejsce:
MKS MOS Turek – UKS ZSMS FKS Poznań 1:3
(25:17, 11:25, 20:25, 11:25)

finał:
Sokół Mogilno – UKS Środa Wlkp. 3:0
(25:20, 25:18, 28:26)

najlepsze zawodniczki:
MKS MOS Turek: Aleksandra Białas
UKS ZSMS FKS Poznań: Weronika Szafraniak
Sparta Złotów: Ksenia Kaptur
Tucholanin Tuchola: Kinga Grzebień
UKS Środa Wlkp.: Kamila Margas
Sokół Mogilno: Weronika Fojucik

Skład zwycięskiej drużyny: Weronika Fojucik, Zuzana Bernaciak, Agata Dobicka, Dominika Grzegorska, Agata Krystkowiak, Monika Kurowska oraz Karolina Łuczyszyn, Izabela Bielewicz, Natalia Wierzbińska i Olga Szczepankiewicz.

za stroną: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-09-13-kadetki-sokola-wygraly-turniej-w-mogilnie

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij