logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Kadetki i kadeci zakończyli rozgrywki wojewódzkie w sezonie 2015/2016.

Rozgrywki kobiet o mistrzostwo województwa Kujawsko – Pomorskiego zdominowały podobnie jak w przypadku juniorek zawodniczki KS Pałac Bydgoszcz. Drużyna ta nie przegrała meczu w całej lidze, a pozostałe zespoły kadetek występujące w rozgrywkach zdołały wygrać z Pałacankami jedynie dwa sety. Srebrne medale wywalczyły zawodniczki klubu WTS KDBS Bank Włocławek, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale zawodniczkom MUKS Joker Świecie. Trzy wymienione zespoły zapewniły sobie udział w rozgrywkach centralnych o Mistrzostwo Polski kadetek w sezonie 2015/2016.
Wśród kadetów bezapelacyjnie najlepsze okazały się zespoły klubu BKS Chemik Bydgoszcz, którego drużyny zdobyły kolejno pierwsze (BKS Chemik I Bydgoszcz) oraz trzecie miejsce (BKS Chemik II Bydgoszcz). Dominacja pierwszego zespołu BKS Chemik Bydgoszcz była bardzo widoczna. Mistrz województwa w sezonie nie tylko nie przegrał meczu, ale nie stracił również żadnego seta. Srebrne medale wywalczyli siatkarze grudziądzkiego klubu TS Koset.
Do rozgrywek o Mistrzostwo Polski Kadetów awansują zespoły zajmujące miejsca 1-3 w rozgrywkach wojewódzkich, jednak zgodnie z przepisami PZPS, każdy klub może wystawić do rozgrywek centralnych tylko jedną drużynę. Do walki o medale Mistrzostw Polski przystąpi zespół, który zajął czwarte miejsce w rozgrywkach województwa Kujawsko – Pomorskiego – AZS OŚ VENATOR Toruń.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej w ramach docenienia wysiłku oraz walki sportowej, dokonuje wręczenia medali podczas meczów najwyższej rangi w danym klubie.

Pierwsza dekoracja odbyła się 31.01.2016r. przed meczem I ligi kobiet Joker Świecie- KS Murowana Goślina. Kadetki otrzymały medale z rąk przedstawiciela KPZPS- Marcina Jagodzińskiego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pod poniższym linkiem http://joker-swiecie.pl/index.php/galeria/243-ks-murowana-goslina

Alicja Malinowska

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij