logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Już za tydzień Wielki Finał turnieju PIŁKA – SIATKA – MISTRZ

Po trwających ponad miesiąc eliminacjach, ćwierćfinałach i półfinałach, wyłoniono czterech finalistów turnieju „PIŁKA-SIATKA-MISTRZ O PUCHAR PREZYDENTA BYDGOSZCZY”. Do Wielkiego Finału awansowały: SP 15, SP 31, SP 40, oraz SP 62.

Do tej pory odbyło się 14 turniejów. Uczestników odwiedzili: Monika Naczk, Katarzyna Wysocka, Katarzyna Połeć i Zuzanna Czyżnielewska z klubu KS Pałac Bydgoszcz, Wojciech Jurkiewicz, Piotr Sieńko, Łukasz Wiese, Bartosz Filipiak, Paweł Stysiał i trener Marian Kardas z klubu Transfer Bydgoszcz, Piotr Lipiński z Effectora Kielce, Magdalena Mazurek z Bank BPS Muszynianki FAKRO Muszyna, Joanna Kuligowska z PGNiG Nafty Piła, Agata Kopczyk – nowa trenerka KS Pałac Bydgoszcz oraz trener reprezentacji Polski siatkarek – Piotr Makowski.

Wielki Finał turnieju „PIŁKA-SIATKA-MISTRZ O PUCHAR PREZYDENTA BYDGOSZCZY” odbędzie się 23 czerwca o godzinie 11:00 w HSW Łuczniczka z udziałem jednej z najlepszych siatkarek w historii tej dyscypliny – Katarzyny Skowrońskiej – Dolata.

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy na Wielki Finał. Wstęp wolny.

Alicja Malinowska

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij