logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Juniorzy Chemika zagrają w finale Mistrzostw Polski! Pałac nie dał rady.

Pałac Bydgoszcz swoje mecze rozgrywał w Stężycy. Początek turnieju dla pałacanek był świetny – pewna wygrana z SMS Ostrów Łaskowią Łask 3:0. W sobotę niestety Pałac uległ 0:3 zespołowi z Wrocławia i o awansie do finału decydowały mecze 3. dnia. Bydgoszczanki zmierzyły się gospodarzem – zespołem GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca i niestety przegrały 1:3 i nie zdołały awansować do finału.

Wyniki półfinału juniorek w Stężycy

Z kolei Chemik Bydgoszcz rywalizował w Poznaniu. W pierwszym meczu z gospodarzami Chemik przegrywał już 1:2, ale zdołał doprowadzić do piątego set, w którym wygrał 15:12, W drugim meczu bydgoszczanie wygrali z AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1. O awansie, podobnie jak u juniorek, też decydowały mecze 3. dnia. Chemik zagrał ze Spartą Kraków, wygrał 3:2 i awansował do finału z 1. miejsca.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach!

Wyniki półfinału juniorów w Poznaniu

 

fot. BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa, KS Pałac Bydgoszcz

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij