logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Inowrocław wprowadza 2 zespoły

SP 62 w Bydgoszczy kolejny raz gospodarzem turnieju Kinder+Sport”

Kolejny turniej I etapu Kinder + Sport odbył się 20.01.2012. W Szkole Podstawowej nr 4 w bydgoskim fordonie rywalizowały dwójki dziewcząt, natomiast dwójki chłopców spotkały się w Szkole Podstawowej nr 62 na bydgoskim błoniu.

W SP 4 spotkały się najmłodsze uczestniczki reprezentujące dwójki dziewcząt z Inowrocławia, Góry, Bydgoszczy, Kamienia Krajeńskiego. Na czterech boiskach rywalizowało ze sobą w 2 grupach 10 zespołów. Sprawna organizacja turnieju pozwoliła po blisko dwugodzinnych zmaganiach wyłonić mistrza. W meczu finałowym SP 4 Inowrocław pokonał zespół z SP 41 Bydgoszcz, natomiast SP Góra uległa w meczu o III miejsce drugiemu zespołowi z Inowrocławia.

Klasyfikacja końcowa dwójek dziewcząt przedstawia się następująco:

I miejsce – SP 4 Inowrocław II opiekun Kamila Sikora
II SP 41 Bydgoszcz opiekun Joanna Rochowska
III SP 4 Inowrocław I opiekun Kamila Sikora
IV SP Góra opiekun Beata Baranowska

W SP 62 gościły zespoły dwójek chłopców. Zgłoszonych było 11 zespołów, które walczyły w 2 grupach. Tego dnia najlepszą drużyną byli gospodarze, zespół SP 62. Po zaciętej walce pokonali drużynę z Łochowa, zwycięzcę drugiej grupy. W meczu o III miejsce i awans do II etapu walczyły: ZS Kruszyn i nieoczekiwanie Katolik Bydgoszcz, który w ostatniej chwili zastąpił nieobecną drużynę z Mycielewa. Pojedynek, zacięty do ostatniej piłki wygrał zespół z Kruszyna i jako ostatni awansował do dalszego etapu.

Klasyfikacja końcowa dwójek chłopców przedstawia się następująco:

I miejsce – SP 62 Bydgoszcz opiekun Aleksandra Kempińska
II SP Łochowo opiekun Andrzej Izdebski
III ZS Kryszyn opiekun Dorota Czapska
IV SP Katolik Bydgoszcz opiekun Magdalena Andrysiak – Specjał

Spotkania sędziowali: Andrzej Wiśniewski – sędzia główny turnieju dziewcząt, Magdalena Andrysiak – Specjał – sędzia główny turnieju chłopców, Inga Ceglarska, Monika Ozdoba, Violetta Stawska, Anita Kownacka – Adler, Klaudia Ozturk

Dziękujemy Panu Piotrowi Wandelowi – dyrektorowi SP 4 oraz Pani Czesławie Feddek – dyrektor SP 62 za okazaną pomoc przy organizacji turnieju. Podziękowania kierujemy do Pani Aleksandry Kempińskiej, która mimo nieoczekiwanych zmian organizacyjnych, sprawnie przeprowadziła zawody i jednocześnie poprowadziła swój zespół do zwycięstwa.

Puchary za zwycięstwo i pamiątkowe dyplomy wręczali:

Zespołom dziewcząt
Piotr Wandel dyrektor SP 4 oraz Anita Kownacka – Adler Komisja Minisiatkówki KPZPS

Zespołom chłopców
Magdalena Andrysiak-Specjał koordynator minisiatkówki „Kinder +Sport” w województwie kujawsko-pomorskim.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w II etapie.

Anita Kownacka-Adler, Magdalena Andrysiak-Specjał

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij