logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

III liga kobiet i mężczyzn. Torunianki zakończyły już rozgrywki.

Od kilku lat rozgrywki III ligowe w naszym województwie rozgrywane są w niewielkim gronie. W tym roku zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn do rywalizacji przystąpiły po tylko 3 zespoły.

U kobiet prawie wszystko jest już jasne. W ubiegłą środę brązowe medale z rąk przedstawiciela KPZPS – Przemysława Grabka odebrały siatkarki ROYEN MUKS X LO Toruń. Torunianki przegrały 0:3 z MUKS TieBreak Solec Kujawski. W lidze do rozegrania pozostał już tylko jeden mecz pomiędzy Culmenem Chełmno i Solcem. Wynik tego meczu zdecyduje o tym, który z tych dwóch zespołów zostanie mistrzem województwa, a który wicemistrzem. Mecz ten zaplanowano na 19 marca.

U mężczyzn liga dopiero się zaczęła. Zespół Stali Grudziądz wygrał w ubiegłą środę z Kolibrami 3:0, a dzisiaj musiał uznać wyższość siatkarzy Chemika, bo w Bydgoszczy przegrał 0:3. Rozgrywki mężczyzn potrwają do 10 kwietnia.

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij