logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

III KONFERENCJA LICENCYJNA SZKOLENIOWCÓW

Oklaski nagrodą za jakość

Szkoleniowcy Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej realizując program „Szukamy następców reprezentantów Polski w piłce siatkowej” spotkali się 15 czerwca 2013 na III kursokonferencji licencyjnej. Dr Grzegorz Grządziel rozwijał ubiegłoroczny temat dotyczący współpracy blok – obrona. Zajęcia praktyczne podbudowane były wystąpieniem „technika i taktyka bloku pojedynczego i zbiorowego”. Umiejętność zainteresowania uczestników zajęciami wywołała pozytywną ocenę przydatności kursokonferencji. Super! Szczególnie zajęcia praktyczne – mówi Krzysztof Wysocki szkoleniowiec, prezes Polonii Bytoń na Kujawach. Niekiedy wpada się w rutynę. Zajęcia mobilizują do spojrzenia na swoją pracę „z boku”. Wskazały nowe możliwości wprowadzenia urozmaiconych ćwiczeń.
Zajęcia praktyczne dr Grzegorz Grządziel prowadził z zespołem juniorów BKS Chemik Bydgoszcz, którego trenerem jest Tomasz Zaczek. Bardzo pozytywnie ocenili zajęcia również zawodnicy. Jeden z nich, Michał Głowacki mówiąc z entuzjazmem o treningu stwierdził – dla nas to było bardzo dobre doświadczenie. Szczególnie zajęcia koordynacyjne.

Oklaski szkoleniowców były nagrodą za jakość.

Szkoleniowcy na kolejnej kursokonferencji licencyjnej14 czerwca 2014 zajmą się „Kształtowaniem sprawności ogólnej. Ćwiczenia prewencji i trening funkcjonalny”.

Lista zweryfikowanych pozytywnie uczestników kursokonferencji w załączeniu

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij