logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

II runda Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki za nami

21 i 22 stycznia w Grudziądzu odbyła się II runda rozgrywek o Puchar Kujawiaka i Pomorzanki, czyli rozgrywek minisiatkówki w naszym województwie. W sobotę rywalizowali chłopcy (59 zespołów w 3 kategoriach), a w niedzielę dziewczęta (111 zespołów w 3 kategoriach).

CHŁOPCY

W dwójkach do rywalizacji stanęło 37 zespołów, w trójkach 12, a w czwórkach – 10. Ciekawostką jest, że po dwóch turniejach chłopców pozostały tylko dwa zespoły bez porażki – w kategorii trójek BKS Chemik Bydgoszcz I, a w dwójkach zespół Koset Grudziądz V.

DZIEWCZĘTA

U dziewcząt do drugiego turniejów przystąpiło więcej zespołów niż u chłopców. W kategorii dwójek zagrało 58 zespołów, w trójkach – 32, a w czwórkach 21. Na razie miano niepokonanych zachowały 3 zespoły – po jednym w każdej z kategorii: w dwójkach NTS Trójka Nakło I, w trójkach SP9 Bydgoszcz I, a w czwórkach MSPS Inowrocław.

 

 

Kolejna, III runda turniejów odbędzie się w dniach 25 i 26 lutego również w Grudziądzu. Poniżej zamieszczamy szczegółowe wyniki II turnieju oraz aktualną klasyfikację.

II TURNIEJ


Dwójki chłopców – wyniki

Trójki chłopców – wyniki

Czwórki chłopców – wyniki


Dwójki dziewcząt – wyniki

Trójki dziewcząt – wyniki

Czwórki dziewcząt – wyniki


Klasyfikacja po II turnieju i rozstawienie przed III turniejem (zielone tło – awans, niebieskie tło – spadek, czerwona czcionka – nieobecność)

 

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij