logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

II LIGA M: ZMIANA LIDERA TYLKO W GRUPIE 6

II liga

15 listopada 2016 16:16

W kolejnym weekendzie rozgrywek II ligi mężczyzn najciekawiej zapowiadało się starcie najlepszych drużyn grupy 6. Karpaty Krosno pokonały Politechnikę Pszczółkę Lublin i dzięki temu zwycięstwu oba zespoły zamieniły się miejscami w klasyfikacji. W pozostałych grupach wygrywali liderzy, nie oddając tym samym pierwszych miejsc w poszczególnych klasyfikacjach.

Gr. 1

W rywalizacji w grupie 1. tylko jedno spotkanie zakończyło się tie-breakiem. W pięciu setach lider tabeli, Olimpia Sulęcin, pokonał na własnym terenie Espadon II Szczecin, a tylko pierwsza partia wyraźnie padła łupem gospodarzy z Sulęcina, w każdej kolejnej walka trwała do samego końca, zwłaszcza w decydującym secie wygranym 19:17 przez Olimpię. Był to zdecydowanie najciekawszy mecz tego weekendu. W pozostałych spotkaniach zwycięzcy zgarniali komplet punktów. Wicelider tabeli, Orzeł Międzyrzecz, bez problemu pokonał 9. drużynę, Trójkę Nakło. W trzech setach zakończyły się również starcia Stali Grudziądz z Powiatem Kołobrzeskim Kołobrzeg i Wilków Wilczyn z outsiderem grypy, LO MS Świnoujście. Czterech setów do zwycięstwa nad Stoczniowcem Gdańsk potrzebował natomiast Trefl Lębork, który nadal okupuje 7. miejsce.

http://siatka.org/pokaz/ii-liga-m-zmiana-lidera-grupie-6/

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij