logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

II liga K: Budowlani lepsi od warszawskiego AZS Politechnika

AZS Politechnika Warszawska – Budowlani Toruń 1:3
(23:25, 20:25, 25:16, 15:25)

Jednym z najciekawszych spotkań 2. kolejki II ligi kobiet gr. 3 był mecz pomiędzy zespołami aspirującymi do gry w turnieju mistrzyń – AZS-u Politechnika Warszawska i TKS-T Budowlani Toruń. Lepsze okazały się przyjezdne wygrywając 3:1.

Oba zespoły miały okazję poznać się na początku września w Szczecinie, gdzie rozgrywany był Turniej o Puchar Prezydenta Szczecina. Wówczas lepsze okazały się podopieczne Roberta Strzałkowskiego, pokonując po walce torunianki w trzech setach. Nic więc dziwnego, że zespół Mariusza Soi na rewanż czekał do rozgrywek ligowych. Okazja nadarzyła się już w 2. kolejce spotkań w Warszawie. TKS-T uskrzydlony przed tygodniem zwycięstwem nad beniaminkiem z Łęczycy, także w stolicy liczył na dobry wynik i się nie zawiódł. Budowlane odniosły drugie zwycięstwo w lidze i są obok ŁMLKS Łask i KU AZS LSW Warszawa jedynym zespołem, który nie doznał jeszcze porażki.

Po meczu rozczarowania postawą swojego nie krył szkoleniowiec stołecznego AZS Politechnika. – Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie, z kolei przeciwnik był zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie wygrał mecz – powiedział po ostatnim gwizdu Robert Strzałkowski.Co prawda wygraliśmy jednego seta, ale w pozostałych zupełnie nie realizowaliśmy założeń taktycznych. Szkodapracy, jaką wykonaliśmy w tym tygodniu… – dodał wyraźnie rozżalony. Wcześniej niż zapowiadano w szeregach „inżynierek” pojawiła się Marta Piekut.Środkowa akademiczek z Warszawy pojawiła się w wyjściowym składzie Politechniki. Za tydzień torunianki zadebiutują w końcu w rozgrywkach ligowych przed własną publicznością, z kolei AZS Politechnika Warszawska jedzie na mecz do Ostrołęki z miejscową Nike.

AZS Politechnika Warszawska – Budowlani Toruń 1:3
(23:25, 20:25, 25:16, 15:25)

za stroną: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-10-02-ii-liga-k-budowlani-lepsi-od-warszawskiego-azs-politechnika

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij