logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

I LIGA K: JOKER LEPSZY OD MKS-U

Joker Świecie – MKS Kalisz 3:0 (25:16, 25:21, 25:16)

Joker Świecie (2016/2017)
fot. joker-swiecie.pl

12 listopada 2016 09:51

W Świeciu beniaminek z Kalisza nie miał szans. Siatkarki ze Świecia nie pozostawiły złudzeń swoim rywalkom i wygrały w trzech setach.

Tak pierwsza partia, jak i wszystkie pozostałe toczyły się pod dyktando gospodyń, które od początku narzucały swoje tempo gry. Kaliszanki próbowały gonić przeciwniczki, ale nie były w stanie dorównać w żadnym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Jedynie w drugim secie przyjezdne wzniosły się na chwilę na wyżyny własnych możliwości, ale było to za mało, by móc rywalizować z doskonale dysponowanymi tego dnia jokerkami. Toczyły walkę punkt za punkt do stanu 16:16, ale później rządziły już tylko podopieczne trenera Andrzeja Nadolnego. Ostatecznie Joker wygrał do 16, 21 i ponownie do 16. MVP tego spotkania została libero Żaneta Gajowczyk.

W trzecim secie na parkietach pierwszoligowych zadebiutowała Maja Doroszewska, która stała się tym samym najmłodszą debiutantką w historii klubu ze Świecia. Przy stanie 16:9 szkoleniowiec postanowił wpuścić tę zawodniczkę na boisko, która następnie zaliczyła dobre przyjęcie, ale ono ostatecznie nie przełożyło się na zdobycie punktu przez jej zespół.

Kolejny występ w barwach Jokera zaliczyła również Agata Trybuła, która w ostatniej akcji posłała bardzo ciekawą zagrywkę. Zwycięstwo z MKS-em było szóstym ligowym triumfem z rzędu, co stanowi nowy rekord jokerek w lidze. W sobotę oba zespoły zmierzą się w ramach drugiej rundy Pucharu Polski.

Joker Mekro Energoremont Świecie – MKS Kalisz 3:0
(25:16, 25:21, 25:16)

http://siatka.org/pokaz/liga-k-joker-lepszy-mks-u/

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij