logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Finał kadetów w piątek i niedzielę

Wczoraj zakończyły się rozgrywki sezonu zasadniczego kadetów. W ostatnim meczu sezonu Chemik II przegrał z Chemikiem I 2:3. W finale wystąpią: BKS Chemik Bydgoszcz, Womix NTS Trójka Nakło, Koset/Stal Grudziądz i UKS Budowlanka Toruń.

Tabela po rundzie zasadniczej:

Mistrza Województwa Kujawsko-Pomorskiego, oraz pozostałą kolejność końcową Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego Kadetów w sezonie 2022/2023 w zakresie miejsc 1-4 wyłania się na podstawie tabeli końcowej Turnieju Finałowego. Awans do rozgrywek centralnych o Mistrzostwo Polski Kadetów uzyskują zespoły, które zajmą miejsca 1-3 w końcowej tabeli ligowej.

Przypominamy, że w przypadku gdy awans do turnieju finałowego przysługiwałoby dwóm lub większej ilości zespołów danego klubu, wówczas ten klub wystawia do Turnieju Finałowego tylko jeden zespół (w którym mogą występować zawodnicy dowolnego zespołu klubu). W takim przypadku awans do turnieju finałowego uzyskuje również klub, którego zespół zajął kolejne miejsce w tabeli I etapie rozgrywek.

Harmonogram gier w finale:

piątek 20.01.2022
16:30 BKS Chemik Bydgoszcz – Koset/Stal Grudziądz
40 min po I meczu Womix NTS Trójka Nakło – UKS Budowlanka Toruń

niedziela 22.01.2023
10:00 Koset/Stal Grudziądz – Womix NTS Trójka Nakło
ok. 12:00 BKS Chemik Bydgoszcz – UKS Budowlanka Toruń

ok. 15:00 Koset/Stal Grudziądz – UKS Budowlanka Toruń
ok. 17:00 BKS Chemik Bydgoszcz – Womix NTS Trójka Nakło

Po ostatnim meczu nastąpi wręczenie medali. Serdecznie zapraszamy kibiców. Mecze odbędą się przy ulicy Glinki 79.

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij