logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Etap I Kinder+Sport 2012 zakończony

Grębocin na piątkę

Gospodarzem ostatniego turnieju mini siatkówki był Zespół Szkół w Grębocinie. W nowo wybudowanej hali rywalizowały zespoły „czwórek” chłopców . Swoje mecze rozgrywało 11 drużyn. Nie dojechały drużyny SP 4 z Brodnicy, SP ze Strzelewa i ZS z Kruszyna. Puchar za I miejsce odebrali chłopcy z SP nr 20 z Bydgoszczy, którzy w swoim ostatnim meczu pokonali kolegów z SP nr 41 z Bydgoszczy. Miejsce III po bardzo wyrównanej walce zdobyła SP nr 62 również z Bydgoszczy pokonując SP z Kowalewa Pomorskiego. Zespoły rozegrały eliminacje w dwóch grupach. W grupie A, aż 3 zespoły miały tyle samo punktów – 9. Dopiero stosunek małych punktów zadecydował o zajęciu pierwszych 3 miejsc. I wtedy okazało się, że setnymi punktami do półfinału nie dostała się SP w Rogóźnie, która dobrze spisywała się w turnieju.
Na pochwałę i uznanie zasługują dziewczynki- cheerleaderki- z ZS w Grębocinie, które barwnie i głośno dopingowały swój zespół w każdym meczu swoich kolegów!!!
Serdeczne podziękowanie kierujemy do Pana Tomasza Stelmacha i jego koleżanek z Zespołu Szkół Nr 2 w Grębocinie, którzy z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem sprawnie poprowadzili zawody. Turniej Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej „Minisiatkówki Kinder+Sport 2012” był pierwszym, tak dużym wydarzeniem na tym obiekcie. Obowiązki gospodarza zostały wypełnione na piątkę, co dobrze rokuje dalszej współpracy z naszym Związkiem.

Klasyfikacja końcowa czwórek chłopców przedstawia się następująco:

1. SP 20 Bydgoszcz
2. SP 41 Bydgoszcz
3. SP 62 Bydgoszcz
4. SP Kowalewo Pomorskie
5. SP Rogóźno
6. SP Kończewice

Sędziowie: Jarosław Mądraszewski, Krzysztof Petrowski

Puchar i pamiątkowe dyplomy wręczała Magdalena Andrysiak-Specjał – koordynator Kinder+Sport w naszym województwie.

Dziękujemy wszystkim zespołom uczestniczącym w etapie I rozgrywek i zapraszamy do udziału w kolejnym turnieju „Kinder + Sport” w przyszłym roku!!

Magdalena Andrysiak – Specjał

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij