logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Egzaminy trenerskie

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przekazać Państwu internetową aplikację obsługującą projekt: „System kształcenia i weryfikacji przygotowania zawodowego trenerów PZPS”.

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przekazać Państwu internetową aplikację obsługującą projekt: „System kształcenia i weryfikacji przygotowania zawodowego trenerów PZPS”. Celem tego projektu jest usunięcie jednego z głównych mankamentów polskiej siatkówki, jakim jest brak jednolitego pod względem metodycznym systemu kształcenia trenerów, między innymi poprzez wprowadzenie jednolitych i jasnych kryteriów sprawdzających stopień przyswojenia wiedzy.

Ustawa „deregulacyjna”, która weszła w życie 23 sierpnia 2013 r., powierza kształcenie przyszłych kadr trenerskich Związkom Sportowym, w tym także Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej. Jako pierwsi podjęliśmy się tego zadania, zdając sobie jednocześnie sprawę, że wejście nowego systemu będzie na początku trudne, ale w perspektywie podkreśli rangę naszego zawodu.

Z założeniami tego programu mogą Państwo szczegółowo zapoznać się przeglądając menu aplikacji zamieszczonej na stronie www.egzaminytrenerskiepzps.pl

Zapraszamy wszystkie podmioty kształcące trenerów do współpracy, dzięki której będziemy mogli stale udoskonalać program, zgodnie z najnowszymi trendami w siatkówce.

Zakładamy, że będzie on pomocą dla ośrodków kształcących, dając przyszłym trenerom możliwość korzystania z nowoczesnych osiągnięć szkolenia w siatkówce, także tych praktycznych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w programie. Życzymy satysfakcji ze zdobytej wiedzy, zdanych egzaminów i mamy nadzieję, że ten wysiłek przyczyni się do odnoszenia sukcesów w pracy zawodowej.

Alojzy Świderek
Polski Związek Piłki Siatkowej
Akademia Polskiej Siatkówki

HK

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij