logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Czternaście siatkarek w składzie Pałacu

darkra

Data:09.10.2016
Autor: Małgorzata Armknecht

Skład naszego klubu na sezon 2016/2017 ORLEN Ligi będzie liczył czternaście zawodniczek. W ostatnich tygodniach do drużyny dołączyły przyjmujące – Daria Dąbrowska i Natalia Krawulska.

Oficjalnie możemy ogłosić, że obie siatkarki będą reprezentować nasz klub w nowych rozgrywkach!

Daria Dąbrowska pochodzi z Malborka. Przez sztab szkoleniowy Pałacu była testowana na turnieju towarzyskim w Bobolicach oraz w kolejnych meczach kontrolnych. Trenerzy są zadowoleni z jej postawy i klub zakontraktował Darię na występy w rozgrywkach 2016/2017. 20-latka w zeszłym sezonie reprezentowała barwy Atomu Trefla Sopot w Młodej Lidze Kobiet.

Natalii Krawulskiej nie musimy wam przedstawiać, bowiem doskonale ją pamiętacie z meczów z zeszłego roku. Z niecierpliwością czekaliśmy na informacje odnośnie postępów w leczeniu urazu i rehabilitacji. Cieszymy się, że w tym tygodniu Natalia dołączyła do treningów z zespołem i sztab szkoleniowy będzie miał ją do dyspozycji w nowym sezonie! 28-letnia siatkarka może grać zarówno na pozycji przyjmującej, jak i atakującej.

Skład Pałacu na sezon 2016/2017:

rozgrywające: Paulina Bałdyga, Marlena Pleśnierowicz

przyjmujące: Daria Dąbrowska, Weronika Fojucik, Natalia Krawulska, Ewelina Krzywicka, Joanna Kuligowska

środkowe: Natalia Misiuna, Małgorzata Śmieszek, Marta Ziółkowska

atakujące: Magda Jagodzińska, Jagoda Maternia

libero: Pola Nowakowska, Karolina Portalska

http://kspalac.bydgoszcz.pl/czternascie-siatkarek-w-skladzie-palacu/

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij