logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

„CZARNY KOŃ Z GRUTY”

SP 3 Z ALEKSANDROWA KUJAWSKIEGO WPROWADZA KOLEJNY ZESPÓŁ DO ETAPU II MINISIATKÓWKI KINDER+SPORT 2012

W Hali Sportowo – Widowiskowej BRACI MIKRUTÓW (mistrzowie polskiej lekkoatletyki lat 30-ch ub. wieku) w Koronowie w dniu 13.01.12 odbył się Turniej „czwórek” dziewcząt dla zawodniczek niezrzeszonych w klubach sportowych. Na trzech boiskach rywalizowało 11 zespołów z Aleksandrowa Kujawskiego, Bydgoszczy, Góry, Gruty, Koronowa, Kowalewa Pomorskiego i Strzelewa. Łącznie 59 uczestniczek. Na rozgrywki nie dotarły wcześniej zgłoszone zespoły z Kruszyna oraz SP 4 z Brodnicy.
Dzięki sprawnej organizacji nauczycielek wf ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie Magdaleny Giczeli, Kazimiery Oczkowskiej i Urszuli Podziewskiej turniej przebiegał bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Od godziny 9:30 (weryfikacja 9:15) zawodniczki pod okiem trenerów rywalizowały, by tuż przed 13-tą poznać zwyciężczynie koronowskiego turnieju.
W meczu finałowym zespół z Aleksandrowa Kujawskiego w składzie: Oliwia Zawacka, Anna Pawłowska, Marta Kamińska, Magdalena Durkiewicz pokonał zespół z SP Gruta uważany za „czarnego konia” zawodów. Do drugiego etapu awansował również zespół z SP Kowalewo Pomorskie, który w meczu o 3 miejsce pokonał SP 28 z Bydgoszczy.

Wyniki turnieju:

I miejsce SP 3 Aleksandrów Kujawski
II miejsce SP Gruta
III miejsce SP Kowalewo Pomorskie
IV miejsce SP 28 Bydgoszcz

Sędziowie – Inga Ceglarska, Piotr Meyze, Andrzej Wiśniewski
Opieka medyczna – Ilona Pubanc
Sekretariat zawodów – Anita Kownacka – Adler

Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Siatkowej składa podziękowanie za udział, sprawne przeprowadzenie zawodów wszystkim wyżej wymienionym, opiekunom i trenerom zespołów, dyrektorowi Maciejowi Makowskiemu wraz z pracownikami obsługi Hali Mikrutów.

Życzliwość organizatorom okazał Pan Zbigniew Głowacki – dyrektor SP 2 w Koronowie

Anita Kownacka – Adler

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij