logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Ćwierćfinały młodziczek i młodzików za nami. Pałac awansował do półfinałów

Spośród 6 zespołów naszego województwa występujących w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski młodziczek i młodzików tylko zawodniczki Pałacu Bydgoszcz wywalczyły awans do kolejnej fazy rozgrywek.

MŁODZICZKI

W Lęborku o awans walczyły dwa zespoły z naszego województwa – Pałac Bydgoszcz i Spartakus Lniano. Pałac wygrał wszystkie swoje mecze, choć w trzech z czterech meczów do wygranej potrzebował tie-breaka. Spartakus wygrał jeden mecz w grupie i mimo późniejszego zwycięstwa z Treflem nie zdołał awansować zajmując 4. miejsce.

Młodziczki Stali Grudziądz zagrały w Szczecinie. Turniej rozpoczęły niesamowicie – dwa pewne zwycięstwa grupowe dały możliwość walki o miejsca 1-4. Tam dwie porażki (obie po tie-breakach) sprawiły, że Stal została sklasyfikowana na 3. miejscu.

 

MŁODZICY

Mistrz województwa młodzików – Chemik Bydgoszcz turniej rozgrywał we własnej hali. Niestety po dwóch zwycięstwach w grupie musiał uznać wyższość zarówno Energetyka Poznań jak i Trefla Gdańsk zajmując trzecie miejsce. W drugiej podgrupie wystąpił zespół NTS Trójka Nakło, ale nie zdołał wygrać żadnego meczu i zajął 6. miejsce.

Srebrni medaliści – młodzicy Kosetu Grudziądz rywalizowali w Poznaniu. Przegrana z Piastem Krotoszyn i wygrana ze Stocznią Darłowo dały szansę dalszej gry. Porażki ze Starogardem i Poznaniem przekreśliły jednak marzenia o awansie i dały 4. miejsce w ćwierćfinale.

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij