logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Chemik na 4. miejscu w finale MP juniorów młodszych

Dzisiaj w Krakowie kończą się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Chemik Bydgoszcz zagrał dzisiaj w meczu o brązowy medal i niestety przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Siatkarze bydgoskiego Chemika rozpoczęli turniej od wygranej 3:2 (16:14 w tie-break-u) w pierwszym meczu z Poznaniem. Drugiego dnia bydgoszczanie również walczyli, ale po 5. setach lepszym zespołem okazało się Metro Warszawa. W ostatnim meczu grupowym Chemik wygrał z Częstochową i dzięki temu awansował do półfinału z pierwszego miejsca.

W półfinale niestety przegrał z Jastrzębskim Węglem (1:3) i na osłodę pozostała walka o 3. miejsce. W dzisiejszym meczu nie brakowało emocji. Chemicy mieli nawet piłkę setową w 3. secie, ale przeciwnicy nie poddali się i wygrali 3:0.

Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu, jakim jest zdobycie 4. miejsca w Polsce.