logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Brązowe certyfikaty dla Pałacu i Chemika.

Miło nam poinformować, że w ubiegły poniedziałek 17 czerwca Polski Związek Piłki Siatkowej wręczył Certyfikaty dla ośrodków szkoleniowych, a wśród wyróżnionych znalazły się dwa kluby z naszego regionu.

Brązową odznakę Ośrodka Szkoleniowego PZPS na sezon 2024/2025 w kategorii chłopców przyznano dla BKS Chemik Bydgoszcz – Siatkówka Młodzieżowa i XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy. Z rąk Prezesa Sebastiana Świderskiego oraz Waldemara Wspaniałego – Szefa Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych odebrał ją członek zarządu – Mateusz Trzosek.

Również brązową odznakę Ośrodka Szkoleniowego PZPS na sezon 2024/2025, ale w kategorii dziewcząt otrzymał Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz oraz XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy. Odznakę odebrał prezes Pałacu – Piotr Makowski.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij