logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Bank Spółdzielczy w Koronowie z piłką siatkową

BS w Koronowie został naszym sponsorem

Przed inauguracją nowego sezonu rozgrywek, podczas uroczystego podsumowania sezonu 2011/2012 w restauracji Maestra w Bydgoszczy podpisaliśmy 10 października 2012 umowę o współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Koronowie. Kadetki zyskały sponsora tytularnego. Ich rozgrywki odbywają się pod skrzydłami Banku nosząc nazwę „BS Koronowo Liga Kadetek”.
Zespół pracowników Banku uczestniczy w rozgrywkach amatorskiej autonomicznej lidze piłki siatkowej.

Bank Spółdzielczy w Koronowie posiada 13 Oddziałów oraz Filii na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. Należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej, która to zrzesza ponad 250 banków spółdzielczych. Historia Banku datuje się od 13 marca 1869 roku.

W Bydgoszczy Bank Spółdzielczy w Koronowie jest obecny już od wielu lat. Otwarcie w 2005 roku dwóch oddziałów w Fordonie, przy ul. Swobodnej 11 oraz na Błoniu, przy ul. Broniewskiego 4, zwiększyło jeszcze liczbę bydgoskich Klientów.

Dynamiczny rozwój Banku Spółdzielczego w Koronowie to odpowiedź na silnie rozwijającą się konkurencję innych instytucji bankowych. Bank systematycznie doskonali swoją ofertę produktową oraz informatyczną infrastrukturę, aby w pełni zaspokajać rosnące oczekiwania wielu pokoleń Klientów.

Bank Spółdzielczy w Koronowie to

· wyłącznie polski kapitał,

· atrakcyjne kredyty,

· promocyjne lokaty,

· nagrody.

Bez żadnych opłat można korzystać z ponad 3600 bankomatów w całej Polsce.

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij