logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Agata Trybuła reprezentantką Polski na Mistrzostwa Europy w siatówce plażowej U-18

W dniach 28-31.08.2013r. na Białorusi odbędą się Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej U-18. Do turnieju finałowego zakwalifikowały się 32 pary żeńskie i męskie. Nasz kraj reprezentować będą siatkarki: Latkowska/Kwiatkowska i Trybuła/Niewińska oraz siatkarze Kmiecik/Macura i Jetke/Łysikowski. Mamy przyjemność poinformować, że z województwa Kujawsko – Pomorskiego w Molodechnie zagra Agata Trybuła reprezentująca klub MUKS Joker Świecie.

Zmagania rozpoczną się 28.08. i będą rozgrywane na 16 boiskach (po 8 dla kobiet i mężczyzn). Na każdym rywalizować będą cztery reprezentacje podzielone na grupy od A do H. Z każdej grupy do turnieju finałowego awansują trzy drużyny. Para Trybuła/ Niewińska zostały rozstawione w międzynarodowym rankingu na 26 miejscu i trafiły do grupy G. Ich rywalkami będą Graudina/Kravcenoka (Łotwa), Sinisalo/Ahtiainen (Finlandia) oraz Jovicic/Stojanoski (Serbia).

Alicja Malinowska

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij