Aktualności
Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej za nami.
data ostatniej modyfikacji: 2017-06-12 22:59:18
autor: Sławomir Borlik

Zakończyły się trwające trzy dni Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej. Na piaszczystych boiskach nad jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim do rywalizacji przystąpiło w łącznie 80 zespołów,160 zawodników w kategoriach junior, kadet, młodzik. Dla najlepszych zawody w Kamieniu stanowiły awans do półfinałów Mistrzostw Polski.

Wyniki:

03.06.2017 (sobota)

Kategoria juniorki:

I miejsce: Sidor Natalia/Świder Paulina (KS Pałac Bydgoszcz)

II miejsce: Szuman Oliwia/Graczyk Julia (WTS Włocławek)

III miejsce: Krawczyk Alina/Krawczyk Anna (MUKS Joker Świecie)

IV miejsce: Marciniak Małgorzata/Brzezińska Weronika (WTS Włocławek)

Kategoria kadeci:

I miejsce: Jaruzal Jakub/Czerwiński Jakub (NTS Trójka Nakło)

II miejsce: Łagódka Krystian/Stranz Maciej (BKS Chemik Bydgoszcz)

III miejsce: Broszko Damian/Pruss Bartosz (Łuczniczka Bydgoszcz)

IV miejsce: Świtalski Maciej/Baran Krzysztof (NTS Trójka Nakło)

04.06.2017 (niedziela)

Kategoria młodziczki:

I miejsce: Zilz Eliza/Krawczyk Anna (MUKS Joker Świecie)

II miejsce: Zilz Dominika/Konowalczyk Sandra (MUKS Joker Świecie)

III miejsce: Banaszkiewicza Ada/Olejniczak Julia (TKST Budowlani Toruń)

IV miejsce: Stablewska Julia/Lisiecka Klaudia (MKS Sokół Mogilno)

Kategoria juniorzy:

I miejsce: Krawiecki Marcin/Rajski Adam (KS Stal Grudziądz)

II miejsce: Jaruzal Jakub/Czerwiński Jakub (NTS Trójka Nakło)

III miejsce: Skórkowski Jan/Piotrowski Antoni (Łuczniczka Bydgoszcz)

IV miejsce: Szewczyk Marcel/Kłobucki Jakub (TS Koset Grudziądz)

 

05.06.2017 (poniedziałek)

Kategoria kadetki:

I miejsce: Graczyk Julia / Szuman Oliwia (WTS Włocławk)

II miejsce: Krawczyk Anna / Trybuła Anna (MUKS Joker Świecie)

III miejsce: Różalska Angelika / ŁuczAK Monika (MKS Sokół Mogilno)

IV miejsce: Zarębska Oliwia / Buchalska Dominika (TKS-T Budowlani Toruń)

Kategoria młodzik:

I miejsce: Mielcarek Mateusz / Jędruszczak Filip ( BKS Chemik Bydgoszcz)

II miejsce: Radziwon Damian / Zwierzychowski Jakub (BKS Chemik Bydgoszcz)

III miejsce: Szymkus Igor / Nurczyński Michał (Łuczniczka Bydgoszcz)

IV miejsce: Durmaj Olaf / Franz Marcin (BKS Chemik Bydgoszcz)

 

Organizatorami zawodów byli: Kujawsko- Pomorski Związek Piłki Siatkowej, Urząd Miejski w Kamieniu Krajeńskim i LKS Kamionka w Kamieniu Krajeńskim.

 

Zdjęcia w naszej galerii: http://kpzps.pl/index.php?path=www&module=wgalerie&id=29


Przejdź do listy wszystkich artykułów
Partnerzy