Komunikaty
KOMUNIKAT 3B Kinder+Sport 2017 dziewczęta
data ostatniej modyfikacji: 2017-03-24 12:18:20
autor: administrator

Komunikat nr 3b/2017/dziewczęta

Turnieju o Puchar Kinder+Sport 2017



 1. Drugi etap rozgrywek Kinder +Sport odbędzie się 09.04.2017 w Świeciu.
 2. 9:00  -  9:30 Weryfikacja zawodniczek  w miejscu rozgrywania meczów (poszczególne kategorie grają w obiektach sportowych, na których grały podczas eliminacji)
 3. 9:30 - 10:00 Losowanie do grup (zespoły, które zajęły I miejsca zostaną rozstawione), odprawa dla trenerów
 4. 10:15           Początek gier

WYNIKI KOŃCOWE I ETAPU KINDER+SPORT WG ZAJĘTYCH MIEJSC - dziewczęta

 Awans do II etapu uzyskały zespoły wyróżnione kolorem czerwonym


KATEGORIA „2”

GR. A                                                   GR. B                                                                  GR. C

1. KS PAŁAC BYDGOSZCZ IV        1. LNIANO/CHEŁMNO                            1. UKS CZWÓRKA WŁOCŁAWEK I

2. KS STAL GRUDZIĄDZ II            2. UKS CZWÓRKA WŁOCŁAWEK IV          2. SP1 KAMIEŃ KRAJEŃSKI I

3. MKS SOKÓŁ MOGILNO             3. WTS WŁOCŁAWEK IV                         3. SP 4 BYDGOSZCZ II

4. KS PAŁAC III                          4. UKS CZWÓRKA WŁOCŁAWEK III          4. SP1 OSiR CIECHOCINEK I

5. WTS WŁOCŁAWEK II               5. KS STAL GRUDZIĄDZ IV                      5. SP1 OSiR CIECHOCINEK III

6. UNITAS TUCHOLA I                6. SP 4 BYDGOSZCZ IV                           6. ZS DZIAŁYŃ II

7. WTS WŁOCŁAWEK I                7. KS SPARTAKUS KORONOWO I             7. UKS CULMEN CHEŁMNO II

 

GR. D                                                   GR. E                                                                    GR. G

1. MUKS JOKER ŚWIECIE I               1. KS PAŁAC I                                        1. KS STAL GRUDZIĄDZ I

2. MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA    2. KS KOSET GRUDZIĄDZ I                       2. TKST BUDOWLANI TORUŃ I

3. SP4 BYDGOSZCZ I                      3. LUKS INOWROCŁAW                            3. SKS ALEKSANDRIA III

4. SKS ALEKSANDRIA II                   4. SP 1 OSiR CIECHOCINEK II                   4. TKST BUDOWLANI TORUŃ IV

5. KS SPARTAKUS KORONOWO III    5. KS KOSET GRUDZIĄDZ III                     5. MUKS SPARTAKUS LNIANO II

6. MUKS LNIANO I                          6. TKST BUDOWLANI TORUŃ V                6. KS SPARTAKUS KORONOWO VI

7. UKS CULMEN CHEŁMNO I            7. KS SPARTAKUS KORONOWO II             7. KS STAL GRUDZIĄDZ III

 

GR. H                                                   GR. I                                                                     GR. J

1. MUKS JOKER ŚWIECIE II              1. KS KOSET II                                       1. UNITAS TUCHOLA III

2. SP GÓRA                                   2. SP1 OSiR CIECHOCINEK IV                   2. MUKS SPARTAKUS LNIANO III

3. UKS CZWÓRKA WŁOCŁAWEK II    3. KS STAL GRUDZIĄDZ V                        3. TKST BUDOWLANI TORUŃ III

4. KS PAŁAC BYDGOSZCZ II             4. UKS BOROWI LEGBĄD II                      4. UKS BOROWI LEGBĄD I

5. NTS TRÓJKA NAKŁO III               5. SP1 OSiR Ciechocinek V                      5. TKST BUDOWLANI TORUŃ II

6. KS SPARTAKUS KORONOWO IV    6. SP1 OSiR Ciechocinek VI                     6. ZS DZIAŁYŃ III

7. WTS WŁOCŁAWEK III

 

GR. F

1. SKS ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓWK KUJAWSKI I

2. SP KAMIEŃ KRAJEŃSKI II

3. ZS DZIAŁYŃ I

4. BAS BYDGOSZCZ

5. KS SPARTAKUS KORONOWO V

6. SP4 BYDGOSZCZ III

7. UNITAS TUCHOLA II

KATEGORIA „3”

 

GR. A                                                   GR. B                                                                      GR. C

1. SP 11 INOWROCŁAW                  1. KS SPARTAKUS KORONOWO                   1. MKS SOKÓŁ MOGILNO I

2. TKST BUDOWLANI TORUŃ IV      2. MKS SOKÓŁ MOGILNO II                         2. KS PAŁAC BYDGOSZCZ II

3. MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA II 3. MUKS JOKER ŚWIECIE                            3. KS PAŁAC BYDGOSZCZ I

4. KS STAL GRUDZIĄDZ III              4. MKS SOKÓŁ MOGILNO III                        4. UKS CULMEN CHEŁMNO I

5. NTS TRÓJKA NAKŁO                  5. SP1 OSiR CIECHOCINEK                          5. MUKS SPARTAKUS LNIANO

6. SP GÓRA                                   6. TKST BUDOWLANI TORUŃ III                  6. SP 4 BYDGOSZCZ

 

GR. D                                                   GR. E                                                                      GR. F

1. TKST BUDOWLANI TORUŃ I      1. KS STAL GRUDZIĄDZ II                             1. KS STAL GRUDZIĄDZ I

2. KS KOSET GRUDZIĄDZ I            2. SP 11 INOWROCŁAW II                             2. WTS WŁOCŁAWEK IV

3. TKST BUDOWLANI TORUŃ II     3. UKS CZWÓRKA WŁOCŁAWEK I                   3. UKS CULMEN CHEŁMNO II

4. WTS WŁOCŁAWEK I                 4. MKS SOKÓŁ MOGILNO IV                           4. UKS BOROWI LEGBĄD

5. KS KOSET GRUDZIĄDZ II           5. MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA I                5. UKS CZWÓRKA WŁOCŁAWEK II

6. WTS WŁOCŁAWEK III                6. UKS CULMEN CHEŁMNO III                        6. WTS WŁOCŁAWEK II

 

KATEGORIA „4”

GR. A                                                   GR. B                                                                        GR. C

1. WTS WŁOCŁAWEK I                   1. K S PAŁAC BYDGOSZCZ I                      1. SKS ALEKSANDRIA II

2. SP 4 BYDGOSZCZ I                    2. MKS SOKÓŁ MOGILNO                           2. MUKS JOKER ŚWIECIE II

3. KS STAL GRUDZIĄDZ II               3. MUKS JEDYNKA BARCIN                       3. UKS CULMEN CHEŁMNO I

4. WTS WŁOCŁAWEK II                  4. SP ZŁAWIEŚ WLK.                                4. MUKS TIE BREAK SOLEC KUJ. I

5. SP KAMIEŃ KRAJEŃSKI               5. NTS TRÓJKA NAKŁO                             5. SP GÓRA

6. LUKS INOWROCŁAW

 

GR. D                                                   GR. E                                                                        GR. F

1. SKS ALEKSANDRIA I                     1. MUKS JOKER ŚWIECIE I                         1. TKST BUDOWLANI TORUŃ II

2. KS KOSET GRUDZIĄDZ I               2. KS PAŁAC BYDGOSZCZ II                       2. KS PAŁAC BYDGOSZCZ III

3. MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA     3. KS STAL GRUDZIĄDZ I                           3. UKS CULMEN CHEŁMNO II

4. MUKS SPARTAKUS LNIANO           4. MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE I   4. MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ. II

5. TKST BUDOWLANI TORUŃ I          5. SP 4 BYDGOSZCZ II                               5. SP ZŁAWIEŚ WIELKA II

 

KOMISJA MINISIATKÓWKI

KPZPS

Przejdź do listy wszystkich artykułów
Lista załączonych plików
KOMUNIKAT 3B DZIEWCZĘTA 2017.pdf
KOMUNIKAT 3B DZIEWCZĘTA 2017.pdf
(rozmiar: 244.19 KB, dodano: 2017-03-24 12:20:42)
Partnerzy