Zarząd
Zarząd Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej 2016 - 2020
prezes
Ryszard Ciężki
ryszard.ciezki@kpzps.pl
wiceprezes
Andrzej Nadolny
andrzej.nadolny@kpzps.pl
wiceprezes
Jerzy Winiarski
jerzy.winiarski@kpzps.pl
sekretarz
Marek Mianowski
mianmar@onet.eu
członek, koordynator siatkówki plażowej
Sławomir Borlik
slawomir.borlik@kpzps.pl
członek
Henryk Borowski
henryk.borowski@kpzps.pl
członek, przewodnicząca Wydziału Sędziowskiego
Anna Czywczyńska
aniamikula@wp.pl
członek, koordynator minisiatkówki
Anita Kownacka-Adler
anita.adler@kpzps.pl
członek
Agnieszka Michlic
a_g_u_s@wp.pl
członek, koordynator Powiatowych Ośrodków Upowszechniania Sportu poprzez Minisiatkówkę
Leszek Plak
 
członek
Waldemar Sagan
waldemar.sagan@kpzps.pl
Kierownik biura
 
Tadeusz Gramowski
tadeusz.gramowski@kpzps.pl
Partnerzy